Nahajate se:
Obvestila
10 Nov 2016, 19:12
Ogledov: 9533

DSC 0795

Slovenske Konjice, 08.01.2017

14. ZIMSKI NOGOMETNI TURNIRJI SLOVENSKE KONJICE 2016

 

V Nogometni Šoli ND DRAVINJA smo v mesecu decembru že 14. leto priredili nogometne turnirje na odboj in na umetni travi, in sicer v Športni dvorani za mlade nogometaše od 5. leta pa vse do 19. leta, za selekcije U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13, U15, U17 in U19. Turnirji so potekali pet dni zaporedoma, od jutra do večera, in sicer od 26.12. - 30.12.2016. Na posameznih turnirjih je nastopilo po 16 ekip iz Slovenije in Hrvaške ter Bosne.

Na letošnjih turnirjih je skupno nastopilo 144 ekip torej pribiližno 1500 otrok. Na tribunah se je od ponedeljka do petka zbralo okoli 3000 gledalcev.

Slovenske Konjice so tako letos s tem dogodkom prevzele primat v Sloveniji v zimskem obdobju, saj je bil to zagotovo največji zimski nogometni dogodek za mlade v Sloveniji. Po obsegu in številu tekmovalcev (otrok) in obiskovalcev pa je bil naš dogodek v lanskem letu najverjetneje tudi največji dogodek v Občini Slovenske Konjice.

Letos je bil obisk, tako ekip kot gledalcev, resnično izjemen in lahko smo upravičeno ponosni na dolgo tradicijo, ki je gonilo tega, da vsako leto prihaja več ekip. Dober glas o naših turnirjih se širi in tako prihajajo na turnirje ekipe iz klubov, ki za svoj obisk izbirajo samo kakovostno najboljše ter organizacijsko odlične turnirje.

KRAJŠI POVZETKI TURNIRJEV PO DNEVIH:

26.12.2016

Na turnirju U7 je sodelovalo 11 ekip, med drugim 3 domače ekipe.

1.mesto: ŠN LUMEN VARAŽDIN
2.mesto: NŠ MARINKO GALIČ MARIBOR
3.mesto: NK OLIMPIJA A

NAJBOLJŠI VRATAR turnirja: Tilen Ciglarič (NŠ Marinko Galič)
NAJBOLJŠI STRELEC turnirja: Ivan Babok (ŠN Lumen Varaždin)
NAJBOLJŠI IGRALEC turnirja (MVP): Maks Mišvelj (NK Olimpija A)

Na popoldanskem turnirju U10 je sodelovalo 16 ekip, od tega 2 domači ekipi.

1.mesto: NK Rogaška
2.mesto: NK Olimpija B
3.mesto: NK Olimpija A

Dravinja 1 je v četrtfinalnem obračunu izgubila proti, kasneje tretjeuvrščeni ekipi NK Olimpija A.

NAJBOLJŠI VRATAR turnirja: Marcel Veljkovič (Olimpija A)
NAJBOLJŠI STRELEC turnirja: Maj Trček (Olimpija B)
NAJBOLJŠI IGRALEC turnirja: Alban Veselaj (Rogaška)

27.12.2016

Na turnirju U8, ki je potekal dopoldne je sodelovalo 17 ekip, med drugim 3 domače ekipe.

1.mesto: NKMARIBOR
2.mesto: NŠ MARINKO GALIČ A

3.mesto: NK ALUMINIJ

NAJBOLJŠI VRATAR turnirja: Tine Bedjanič (NŠ Marinko Galič A)
NAJBOLJŠI STRELEC turnirja: Lan Sentič (NK Maribor)
NAJBOLJŠI IGRALEC turnirja (MVP): Gal Jevšenjak (NK Aluminij)

Na popoldanskem turnirju U11 je sodelovalo 16 ekip, od tega 2 domači ekipi.

1.mesto: NK KOROTAN PREVALJE
2.mesto: ND DRAVINJA 2
3.mesto: NŠ NK KRŠKO 2


NAJBOLJŠI VRATAR turnirja: Andraž Sotelšek (NŠ NK KRŠKO)
NAJBOLJŠI STRELEC turnirja: Luka Topalovič (NK KOROTAN PREVALJE)
NAJBOLJŠI IGRALEC turnirja: Aljaž Vodopivec (ND DRAVINJA 2)

28.12.2016

Na turnirju U9, ki je potekal dopoldne je sodelovalo 16 ekip, med drugim 2 domači ekipi.

1.mesto: ŠN LUMEN VARAŽDIN
2.mesto: NK CELJE

3.mesto: NK DRAVA PTUJ

Dravinja 1 je izpadla v četrtfinalu proti kasneje tretjeuvrščeni ekipi Drave Ptuj.

NAJBOLJŠI VRATAR turnirja: TEO SERDAREVIĆ (ŠN Lumen Varaždin)
NAJBOLJŠI STRELEC turnirja: VID PRAH (NK Rogaška)
NAJBOLJŠI IGRALEC turnirja (MVP): JAKA ROBIN (NK Drava Ptuj)

Na popoldanskem turnirju U12 pa je sodelovalo 16 ekip, od tega 2 domači ekipi.

1.mesto: NŠ MIKLAVŽ 1
2.mesto: NK OLIMPIJA B
3.mesto: NK BISTRICA

NAJBOLJŠI VRATAR turnirja: BASEL GAWISH (NK Olimpija B)
NAJBOLJŠI STRELEC turnirja: LUKA TOPALOVIĆ (NK Korotan)
NAJBOLJŠI IGRALEC turnirja: JURE FRANCI (NŠ Miklavž 1)

29.12.2016

Na turnirju U13, ki je potekal dopoldne je sodelovalo 12 ekip, med drugim 1 domača ekipa

1.mesto: NK DRAVA PTUJ
2.mesto: NK BISTRICA

3.mesto: NK ŽALEC

Zmagovalec turnirja je tudi letos prejel v enoletno last prehodni pokal, ki ga bo imel možnost ubraniti naslednje leto.

NAJBOLJŠI VRATAR turnirja: MIHA PETROVIČ (NK DRAVA PTUJ)
NAJBOLJŠI STRELEC turnirja: KLEMEN MLAKAR (NK DRAVA PTUJ)
NAJBOLJŠI IGRALEC turnirja (MVP): ALEKS STOJAKOVIČ (NK ŽALEC)

Na popoldanskem turnirju U17 pa je sodelovalo 16 ekip, od tega 2 domači ekipi.

1.mesto:NK VERŽEJ
2.mesto: TTS VARAŽDIN
3.mesto: NK BISTRICA 1

Dravinja 1 je izpadla v četrtfinalu po streljanju kazenskih strelov proti kasnejši zmagovalni ekipi.

NAJBOLJŠI VRATAR turnirja: Dušan Gyergyek(Verzej)
NAJBOLJŠI STRELEC turnirja: Dominik Masten (TTS)
NAJBOLJŠI IGRALEC turnirja (MVP): Oliver Kregar (Ljubljana xi)

30.12.2016

Na turnirju U15, ki je potekal dopoldne je sodelovalo 16 ekip, med drugim 2 domači ekipi

1.mesto: GEO MAS Ljubljana
2.mesto: NK VERŽEJ
3.mesto: SCHIKI

Zmagovalec turnirja je tudi letos prejel v enoletno last prehodni pokal, ki ga bo imel možnost ubraniti naslednje leto.

Dravinja 1 je izgubila v četrtfinalu proti kasnejšim zmagovalcem.

NAJBOLJŠI VRATAR turnirja: VITO GOLINAR (NK Veržej)
NAJBOLJŠI STRELEC turnirja: SVIT SEŠLAR (SCHIKI)
NAJBOLJŠI IGRALEC turnirja (MVP): ŽIGA SLAVIČEK (GEO MAS Ljubljana)


Na popoldanskem turnirju U19 pa je sodelovalo 9 ekip, od tega 2 domači ekipi.

1.mesto:NK ŠMARJE 2
2.mesto: ND DRAVINJA 2
3.mesto: ND DRAVINJA 1

Dravinja 1 je igrala polfinale proti Dravinji 2 ter izgubila 6:5 po streljanju kazenskih strelov.

NAJBOLJŠI VRATAR turnirja: DEJAN GABERŠEK (NK Šmarje 2)
NAJBOLJŠI STRELEC turnirja: ŽIGA PESJAK (ND Dravinja 2)
NAJBOLJŠI IGRALEC turnirja (MVP): BLAŽ VERHOVŠEK (NK Šmarje 2)

 

REZULTATI VSEH TEKEM NA POSAMEZNIH TURNIRJIH NAJDETE SPODAJ

pdfZIMSKI TURNIR NA ODBOJ 2016 - U7 (26.12.2016 - Dop.).pdf
pdfZIMSKI TURNIR NA ODBOJ 2016 - U8 (27.12.2016 - Dop.).pdf
pdfZIMSKI TURNIR NA ODBOJ 2016 - U9 (28.12.2016 - Dop.).pdf
pdfZIMSKI TURNIR NA ODBOJ 2016 - U10 (26.12.2016 - Pop.).pdf
pdfZIMSKI TURNIR NA ODBOJ 2016 - U11 (27.12.2016 - Pop.).pdf
pdfZIMSKI TURNIR NA ODBOJ 2016 - U12 (28.12.2016 - Pop.).pdf
pdfZIMSKI TURNIR NA ODBOJ 2016 - U13 (29.12.2016 - Dop.).pdf
pdfZIMSKI TURNIR NA ODBOJ 2016 - U15 (30.12.2016 - Dop.).pdf
pdfZIMSKI TURNIR NA ODBOJ 2016 - U17 (29.12.2016 - Pop.).pdf
pdfZIMSKI TURNIR NA ODBOJ 2016 - U19 (30.12.2016 - Pop.).pdf

Spodaj je nekaj utrinkov iz letošnjih turnirjev.


DSC 0222
DSC 0268
DSC 0285
DSC 0286

DSC 0931
DSC 0934
DSC 0967
DSC 1231
DSC 0033
DSC 1124

 

 

 

 

 

 

 

Naslednja tekma

tekma 16 09

bannera 1