Novice
27 Mar 2017, 07:32
Ogledov: 318

Slovenske Konjice, 25.03.2017

Ekipa U12 je po dolgem zimskem premoru začela drugi del prvenstva. V 10. krogu smo gostili ekipo iz Šoštanja.

Že pred začetkom tekme smo imeli nekaj težav, saj je nekaj igralcev "zmotila" prestavitev ure, nekateri so pa v zadnjem trenutku zboleli. Tako, da smo tik pred tekmo nabrali devet igralcev. Bili smo tudi brez vratarja zato smo morali na gol postaviti enega od igralcev.
Na začetku tekme sta bili ekipi dokaj izenačeni, čeprav so imeli gostje več od igre smo imeli tudi mi nekaj priložnosti iz protinapadov a so jih gostje uspešno obranili. Po petnajstih minutah smo začeli padati, gostje so to izkoristili in do konca polčasa zadeli kar 5-krat. Drugi polčas je bil podoben prvemu, pobudo so imeli gostje. A so se naši fantje borili do konca koliko so se lahko, saj kot smo že na začetku omenili nismo imeli nobene menjave. Končni razultat tekme je bil 0:7. Vendar fantje glave gor saj je že naslednji teden nova tekma in s tem nova priložnost za dokazovanje.