27 Mar 2017, 08:10
Ogledov: 726

DSCN3622

Slovenske Konjice, 25.03.2017

Člansko moštvo je v soboto 25.3.2017 gostilo ekipo S.Rojko Dobrovce, iz naše strani igra ni potekala tako kot bi morala saj igrišče ni takšno, kot bi si želeli. Kljub temu smo si pripravili v prvem polčasu 2 lepi priložnosti (Gosak in Napotnik), ki sta ostali neizkoriščeni. V prvih 10ih minutah drugega polčasa ni bilo priložnosti ne iz ene ne iz druge strani.
Dravinjo je v vodstvo v 77' popeljal RAMŠAK ŽAN, gostujoča ekipa je tako želela izenačiti in se je zelo odprla, tako da smo imeli kar nekaj lepih priložnosti, ki so ostale neizkoriščene. V drugi minuti sodniškega dodatka smo vodstvo povečali na 2:0. Zadetek je dosegel zimska okrepitev BRGLEZ BLAŽ. Gostje so imeli v zadnji minuti še eno lepo priložnost iz neposredne bližine ampak je ostala neizkoriščena. Tako se Dravinja veseli prvih treh točk na prvi domači tekmi v letu 2017 in se je tako popolnoma približala vrhu lestvice, saj za za drugim mestom na lestvici, ki še vodi v 2. ligo.

Za Dravinjo so igrali: SKRBINŠEK, RATKOVIČ, KOTNIK GREGOR, KLOKOČOVNIK, PODKRAJŠEK, NAPOTNIK, KOTNIK TOMO, GOSAK, ZBIČAJNIK, BRGLEZ ter RAMŠAK

vstopili pa so še: KOLAR , VOUK, DAMŠE