Novice
23 Apr 2017, 19:11
Ogledov: 231

Ljubno ob Savinji, 23.04.2017

V 13. krogu se je ekipa U12 Dravinje odpravila na zahtevno gostovanje v Polzelo. Že takoj na začetku tekme so gostitelji pokazali, da niso zastonj na drugem mestu in prevzeli pobudo na igrišču ter si ustvarili nekaj dobrih priložnosti. Pobudo so imeli skozi celoten prvi polčas in si ustvarili ogromno priložnosti, a jih je naš vratar zelo dobro odbranil. Seveda vsega ni mogel braniti in do konca polčasa tudi enkrat klonil. Tako se je prvi polčas končal z vodstvom domačinov.
Drugi polčas se ni začel po naših željah, saj smo hitro prejeli zadetek. Fantje so se še borili naprej, a do kakšne resne priložnosti nismo mogli priti. Zadnjih deset minut pa nismo zdržali pritiska, ki so ga vršili gostitelji in smo klonili kar 5-krat. Tako se je tekma končala z zmago domačinov 7:0.