Novice
16 Sep 2017, 04:47
Ogledov: 210

ozadje članek

5. krog 3. SNL Sever | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, tekma je prestavljena | ND Dravinja - NK Dravograd Avto Grubelnik: prestavljeno na 11. oktober.

Nogometaši Dravinje se bodo z Dravogradom pomerili v sredo, 11. oktobra ob 15:30. Naslednja tekma jih tako čaka to soboto, ko bodo ob 16. uri gostovali v Šmarju pri Jelšah.

Dravinja je prejšnji teden gostovala v prvem krogu pokala MNZ Celje pri Mozirju in zmagala s 3:0. Prvi je v 75. minuti zadel Blaž Videčnik, zmago je z zadetkoma v 88. ter 89. minuti potrdil Žan Ramšak.

Ramšak je v zadnjih treh sezonah zbral 40 prvenstvenih nastopov za naše moštvo, med strelce se je vpisal šestnajstkrat. 21-letni napadalno usmerjeni nogometaš je na zadnji tekmi 3. SNL sever v Lenartu zadel trikrat in je tako sedaj že pri petih zadetkih v tej sezoni.

Žan Ramšak o preteklem dogajanju in napovedi današnje tekme pravi:

V Mozirju smo se veselili napredovanja v drugi krog pokala, vendar mislim, da bi lahko tekmo odločili že prej. Vesel sem, da sem se znova vpisal med strelce in da je manjša strelska kriza za mano.

Nove priložnost za zadetek bo s soigralci iskal torej to soboto v Šmarju pri Jelšah.